Bizi Ara: 0(312) 236 42 22 | Mail: info@bryapidekorasyon.com

Kalitenin Adresi

Farkını Yarat

Sizlere en iyisini sunmak için buradayız.

Güven ve Kalite üzerine kurulu iş ahlakına sahip bir firma olmaktan onur duyuyoruz.

Hakkımızda

 

 

Ümitköyde bulunan showroomumuzda CountryStone Kültür Taşları ( Dekoratif taş ) ve Tuğla Modellerini ( Dekoratif Tuğla ) sergilediğimiz ayrıca Paneldeko Duvar Panelleri Modellerini görebileceğiniz,  yudumlayacağımız kahveler ile müşteriden ziyade dostluğumuzu güvence altına alırken yapacağımız iş sözleşmemiz ile de işlerinizi güvence altına alabilirsiniz.

 

Yurt içinde özellikle Ankara’da 30 yıllık ve yurt dışında da 12 yıllık bilgi ve tecrübeyi devam ettirerek, müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak sizlerin isteği doğrultusunda yenilikçi yaşam alanları tasarlamaya devam etmekteyiz.

 

BR Yapı ve Mobilya Dekorasyon olarak firmamız eşsiz dokusu, geniş renk paleti, 15 yıl garantisi bulunan ve sağlığa zararlı hiçbir materyal bulundurmayan Countrystone Dekoratif Kültür Taşı, Countrystone Dekoratif Kültür Tuğlası ve Paneldeko Duvar Panelleri ile anahtar teslim tadilat ve dekorasyon işlerinizde siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ayrıca her türlü alçı, boya, kartonpiyer, alçıpan, ışıkbandı, niş, banyo, tuvalet, içkapılar, giyinme odaları, modern mutfak dolapları, laminat parke, geniş lake süpürgelik, dekorasyon ve tadilat işleriniz firmamızın güvencesinde kaliteli malzeme ile uzman mimar ve uygulama ekibimizle uygulanarak sizere tesim edilir. Ankara’da Dekoratif taş, Dekoratif tuğla, Anahtar teslim tadilat sorularının en net cevabıyız.

 

Mimarlarımızın ve formenlerimizin kontrolünde çalışan uygulama ekiplerimiz taahhüt ettiğimiz işleri çalışmalarımız esnasında çevre ile ilgili şartları da kontrol edip, gerekli tedbirleri alarak iş güvenliği ve işçi sağlığına uygun şartlarda çalışma ortamı sağlayarak belirtilen süre içerisinde işi bitirmeye maksimum özen göstermekteyiz.

Yerinde ücretsiz keşif, ölçü ve fiyat teklifi almak için iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...
Call Now ButtonHemen Ara